Banka Hesap Numaralarımız

+90 232 435 35 73

info@egebaranet.com.tr

ÇALIŞMA SAATLERİ   08:00 - 20:30

KURUMSAL
Anasayfa Hakkımızda

TARİHÇE


Firmamız 1999 yılında İzmir'de kurulmuş olup kuruluşundan bu yana aynı kaliteli hizmet anlayışı ile işletilmektedir. Lezzet, kalite ve hizmetin sorumluluğunu taşıyan Nevzat Kırmızıalan'nn devam ettirdiği misyon ile hafta içi her gün ve hafta sonu cumartesi günü olmak üzere saat: 07.00 - 20:30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Firmamızın ürünleri kendi çiftliklerimizden ve güvenilir üreticilerimizden gelmektedir. Müşteriye sunulan ürünlerin hepsi helal kesim olup, büyükbaş ve küçükbaş et ve et ürünlerinin toptan ve perakende satışları bulunmaktadır. Firmamız temiz, kaliteli, titiz ve Nevzat beyin kendisinin seçmiş olduğu ürünleri kesip, hazırladığı ve müşterisine sunduğu yeni nesil butik bir kasap olup Bornova,Güzelbahçe,Alsancak,Karşıyaka,Balçova,Mavişehir esnafı gibi kendine has müşterilerinin yanısıra diğer müşterilerine de hizmet vermektedir. Firma ayrıca özel günlerde, barbekü partilerinde, odun ateşinde pişen güveçler, özel hamburgerleri ile özellikli yemeklere imza atmaktadır. Otel, restaurant, ev ve iş yerlerine siparişleri vardır.

vision

MİSYONUMUZ

Şirketin her kademesinde sürekli gelişerek ürün yelpazesini artırmak. Bilgi birikimi ve teknolojiyi kullanıp ayrıca inovatif fikirler ile daima en kaliteli hizmeti vermek. Müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak. İnsan sağlığı ve müşteri memnuniyetini ilk sırada tutmak. Avrupa standartlarında kaliteli, sağlıklı ve güvenilir ET 'i en ekonomik şekilde üretmek.

vision

VİZYONUMUZ

Güvenilirliği ve kalitesi ile örnek alınan, Koşulsuz müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen, Çiftlikten Üretim'e, Üretimden Tüketiciye kadar Hijyene önem veren, Veteriner ve Gıda Mühendisleri takibinde üretim yapan, Hedeflerle çalışan üretken , yenilikçi , dinamik kadroya sahip bir kurum olmaktır.Bu konuda her zaman en iyisini yapmaya gayret edeceğiz.

DEVAMI

Kuzularımız bahar ve yazları yaylalarda yayılarak doğal florada bulunan otlarla besleniyor, derelerindeki suyu içiyor ve ciğerlerini yaylanın oksijeniyle dolduruyor. Kışları yaylalar kar altında kaldığında, sürülerimizi daha alçaklara indirerek yayılmalarını ve doğal beslenmelerini devam ettiriyoruz. Ayrıca yazın biçip kuruttuğumuz yayla otlarıyla besliyoruz. Hayvanlarımızı hiç besi çiftliklerine sokmuyoruz ve kilo almaları için besi yemleri vermiyoruz.

Doğal ete ulaşmanın bu kadar zor olduğu, geleneksel hayvancılığın tükenme noktasına geldiği bir dönemde sizlere doğal et ulaştırmak için elimizden geleni yapmaktayız. Yüzyıl önce dedelerimiz hayvanlarını yaylada nasıl besliyorsa biz de aynı yöntemlerle devam ediyoruz.

Bizi Arayın +90 232 435 35 73

Bizi Arayın +90 232 435 35 73

Haydar Aliyev Cd.No:61/F Bayraklı -İZMİR
+90 232 435 35 73
+90 232 435 35 73
info@egebaranet.com.tr

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

Ege Baran Et İzmirWebSoft Tüm hakları saklıdır

Ege Baran Et özel olarak doğal mera yemleri ile beslenen ve stressiz ortamlarda büyüyen kesimlik hayvanlarını sizlerin sofralarına getirir.Bu sayede birbirinden leziz ve farklı aromaları olan etler ile sizleri buluşturur.Mutluluk ağızda aroma ile başlayıp bir masal gibi devam eder.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ